A A A
A A A
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska
i Gospodarki Wodnej w Opolu
Do tej pory przeznaczyliśmy
na ochronę środowiska:
2 157 767 915
  • WOJEWÓDZKIE OBCHODY DNIA STRAŻAKA W OPOLU

  • Finansowanie na kolejny etapu budowy kanalizacji sanitarnej w Kielcza, gm. Zawadzkie zapewnione! 

  • Łączymy siły na rzecz ochrony środowiska, wspólne działania to większe możliwości!!

  • Ogłoszenie o konkursowym naborze wniosków o dofinansowanie na zakup sprzętu ratowniczego dla jednostek OSP z terenu województwa opolskiego w ramach Programu Priorytetowego NFOŚiGW  pn. „Ogólnopolski program finansowania służb ratowniczych Część 2) Dofinansowanie zakupu sprzętu i wyposażenia jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych”. czytaj dalej

  • UMÓW SIĘ NA BEZPOŚREDNIE KONSULTACJE! Osoby fizyczne ZAINTERESOWANE uzyskaniem pomocy dotyczącej Programu Czyste Powietrze zachęcamy do BEZPOŚREDNICH KONSULTACJI W GMINACH WSPÓŁPRACUJĄCYCH z Funduszem w ramach podpisanego Porozumienia. LISTA GMIN dostępna tutaj

  • Kolejna inwestycja mająca na celu uporządkowanie gospodarki ściekowej oraz poprawiająca jakość życia mieszkańców Szybowic rozpoczęta!!!

  • W związku z licznymi informacjami o pojawiających się kontaktach telefonicznych stanowiących rodzaj aktywnej sprzedaży usług w związku z programem „Czyste Powietrze” informujemy, że nie są to działania inicjowane przez NFOŚiGW, ani za zgodą i konsultacją z nami.

  • Wydłużamy okres realizacji przedsięwzięcia w przypadku odmowy przyłączenia gazu przez operatora.

  • UWAGA – ZMIANA W ZASADACH DOFINANSOWANIA USUWANIA WYROBÓW ZAWIERAJĄCYCH AZBEST

  • Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu informuje o przedłużeniu naboru wniosków na dofinansowanie zadań w ramach „Ogólnopolskiego programu regeneracji środowiskowej gleb poprzez ich wapnowanie” na rok 2022!

Gmina Ujazd pomaga mieszkańcom w uzyskaniu dotacji z Programu Czyste Powietrze
Dodano dnia 16.03.2021, 11:32
W dniu 11 marca 2021r. w zorganizowanym przez Gminę Ujazd spotkaniu informacyjnym doradca energetyczny z WFOSiGW w Opolu  przedstawił możliwości współpracy w ramach Projektu Ogólnopolski system  wsparcia doradczego dla sektora publicznego w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE. Omówiono również jak prawidłowo wypełnić wniosek o dofinansowanie oraz wniosek o płatność w ramach Programu Czyste Powietrze oraz omówiono najczęściej pojawiające się pytania w tym zakresie.


Gmina Ujazd to kolejna gmina, która dbając o jakość powietrza na swoim terenie zawarła porozumienie z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu na wsparcie i obsługę wnioskodawców Programu Czyste Powietrze. W ramach zawartego Porozumienia mieszkańcy gminy będą mogli m.in. uzyskać informacje o Programie Czyste Powietrze oraz złożyć wniosek o dofinansowanie w ramach w/w Programu na miejscu w gminie.
 

Licznik odwiedzin:
642439