A A A
A A A
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska
i Gospodarki Wodnej w Opolu
Do tej pory przeznaczyliśmy
na ochronę środowiska:
1 630 561 529
Kontakt

ADERES POCZTOWY:
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu
ul. Krakowska 53, 45–018 OPOLE

PUNKT INFORMACYJNY PROGRAMU "CZYSTE POWIETRZE"
tel. 77 45 37 611 wew. 142

SEKRETARIAT ZARZĄDU
Dorota Pączek - Specjalista
tel. 77 45 37 611 wew. 135; fax 77 45 37 611 wew. 119; e-mail: zarzad@wfosigw.opole.pl

BIURO PODAWCZE
Katarzyna Drozdowska - Sekretarka
tel. 77 45 37 611 wew. 111
fax 77 45 37 611 wew. 119
e-mail: sekretariat@wfosigw.opole.pl

p.o. Dyrektora Generalnego Biura - Maria Mikołajów
tel. 77 45 37 611 wew. 126; e-mail: m.mikolajow@wfosigw.opole.pl

Doradztwo Energetyczne (DE)
e-mail: doradztwo@wfosigw.opole.pl

Barbara Lesik - Starszy Specjalista ds. doradztwa energetycznego
tel. 77 45 37 611 wew. 141; e-mail: b.lesik@wfosigw.opole.pl

Dariusz Grabowiecki - Starszy Specjalista ds. doradztwa energetycznego
tel. 77 45 37 611 wew. 144; e-mail: d.grabowiecki@wfosigw.opole.pl

Audytor Wewnętrzny (AW)
Jolanta Tychowicz
tel. 77 45 37 611 wew. 113; e-mail: j.tychowicz@wfosigw.opole.pl


Zespół Ekonomiczno - Finansowy (ZF)
tel.77 45 46 542
fax 77 45 37 611 wew. 119; e-mail: finanse@wfosigw.opole.pl

Główny Księgowy - Katarzyna Pańczyk
tel. 77 45 46 542 wew. 114; e-mail: k.panczyk@wfosigw.opole.pl

Weronika Bernet - Księgowa
tel. 77 45 46 542 wew. 110; e-mail: w.bernet@wfosigw.opole.pl

Katarzyna Ptak- Księgowa-kasjer
tel. 77 45 46 542 wew. 138; e-mail: k.ptak@wfosigw.opole.pl

Zespół Obsługi Programów Ograniczenia Niskiej Emisji, Edukacji Ekologicznej i Ochrony Środowiska (OPiOS)
Kierownik Zespołu  - Mariola Berendowicz
tel. 77 45 67 872 wew. 116; e-mail: m.berendowicz@wfosigw.opole.pl

Krystyna Sokołowska - p. o. Zastępcy Kierownika OPiOS
tel. 77 45 37 611 wew. 108; e-mail: k.sokolowska@wfosigw.opole.pl 

Aneta Galwas - Starszy Specjalista
tel. 77 45 67 872 wew. 118; e-mail: a.galwas@wfosigw.opole.pl

Sylwia Mosur-Blezel - Główny Specjalista
tel. 77 45 67 872 wew.117; e-mail: s.mosur@wfosigw.opole.pl

Barbara Pączek - Zielińska - Starszy Specjalista
tel. 77 45 67 872 wew. 120; e-mail: b.zielinska@wfosigw.opole.pl

Ewelina Pietras - Starszy Specjalista
tel. 77 45 67 872 wew. 106 e-mail: e.pietras@wfosigw.opole.pl

Celina Goździewicz - Starszy Specjalista
tel. 77 45 67 872 wew. 124 e-mail: c.gozdziewicz@wfosigw.opole.pl

Elżbieta Proszewska - Starszy Specjalista
tel. 77 45 37 611 wew. 123 e-mail: e.proszewska@wfosigw.opole.pl

Zespół Obsługi Programu Czyste Powietrze (OCP)
Kierownik Zespołu - Małgorzata Oleksiewicz 
tel. 77 45 37 611 wew.103; e-mail: m.oleksiewicz@wfosigw.opole.pl

Christian Heinz - Starszy Specjalista
tel. 77 45 67 872 wew. 107 e-mail: c.heinz@wfosigw.opole.pl

Dorota Honkisz-Mykietów - Starszy Specjalista
tel. 77 45 37 611 wew. 148; e-mail: d.mykietow@wfosigw.opole.pl

Bogusława Konczewska - Podsiadlik - Starszy Specjalista
tel. 77 45 45 891 wew. 149; e-mail: b.konczewska@wfosigw.opole.pl

Mariola Mańczyńska - Starszy Specjalista
tel. 77 45 45 891 wew. 150; e-mail: m.manczynska@wfosigw.opole.pl

Anna Kolczyk - Starszy specjalista
tel. 77 45 46 542 wew. 147; e-mail: a.kolczyk@wfosigw.opole.pl

Alicja Grek - Starszy Specjalista 
tel. 77 45 37 611 wew. 104; e-mail: a.grek@wfosigw.opole.pl

Hanna Kowalik-Proszewska - Starszy Specjalista 
tel. 77 45 67 872 wew. 102; e-mail: h.kowalik@wfosigw.opole.pl

Ewa Rzepiela - Starszy Specjalista
tel. 77 45 67 872 wew. 125, e-mail: e.rzepiela@wfosigw.opole.pl

Krzysztof Drozd - Starszy Specjalista
tel. 77 45 67 872 wew. 105 e-mail: k.drozd@wfosigw.opole.pl

Wojciech Komarzyński - Specjalista
tel. 77 45 37 611 wew. 104; e-mail: w.komarzynski@wfosigw.opole.pl

Zespół Logistyczny (ZL)
Zastępca Kierownika - Daria Misz 
tel. 77 45 46 542 wew. 121; e-mail: d.misz@wfosigw.opole.pl

Tomasz Dulęba - Specjalista Informatyk
tel. 77 45 37 611 wew. 131; e-mail: t.duleba@wfosigw.opole.pl

RACHUNKI BANKOWE:

Rachunek podstawowy:
BGK Oddział w Opolu
Nr 60 1130 1219 0000 0060 1120 0002

Rachunek pomocniczy - przeznaczony na opłaty od przedsiębiorców za zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny:
BGK Oddział w Opolu
Nr 76 1130 1219 0000 0060 1120 0005

Rachunek pomocniczy do obsługi pożyczek w ramach „Program ograniczenia niskiej emisji w województwie opolskim dla osób fizycznych przy udziale środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu”:
BGK Oddział w Opolu
Nr 22 1130 1219 000 0060 1120 0007

NIP: 7542997507

REGON: 160300436

GODZINY PRACY BIURA
poniedziałek - piątek 8:30 - 16:30

STRONY INTERNETOWE
http://www.wfosigw.opole.pl
http://www.bip.wfosigw.opole.pl

Licznik odwiedzin:
259401