A A A
A A A
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska
i Gospodarki Wodnej w Opolu
Do tej pory przeznaczyliśmy
na ochronę środowiska:
1 993 610 312
 • Podsumowanie działań na rzecz ochrony środowiska w rozmowie z Maciejem Stefańskim -  Prezesem Zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu.

 • Spotkanie Prezesa WFOŚiGW w Opolu Macieja Stefańskiego z Panią Poseł Violettą Porowską.

 • Wojewódzkich Funduszy Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej wsparło szpitale w zakresie zapobiegania i zwalczania COVID-19

 • OGŁOSZENIE O NABORZE WNIOSKÓW DLA BENEFICJENTÓW UPRAWNIONYCH DO PODWYŻSZONEGO POZIOMU DOFINANSOWANIA W RAMACH CZĘŚCI 2 PROGRAMU PRIORYTETOWEGO CZYSTE POWIETRZE

 • „Sukces programu „Moja Woda”

  Ogromne zainteresowanie Programem „Moja Woda”! W ciągu 2 miesięcy od uruchomienia naboru został wyczerpany planowany budżet programu na 2020 r. 

 • Maciej Stefański, prezes WFOŚiGW w Opolu oraz Bartłomiej Kastelik, nadleśniczy Nadleśnictwa w Brzegu wzięli udział w uroczystym podpisaniu porozumienia o finansowaniu i współpracy w zakresie zabezpieczeń przeciwpożarowych lasów województwa opolskiego.

 • W siedzibie Funduszu podpisano umowy dotacji dla trzech szpitali z terenu województwa opolskiego na działania związane z usuwaniem i unieszkodliwianiem odpadów medycznych. 

 • Szanowni Państwo,

  Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu informuje, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce...

 • „Ochrona środowiska to nasza misja, którą będziemy kontynuować” – rozmowa z Maciejem Stefańskim – Prezesem Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu.

Aktualności

Podsumowanie działań na rzecz ochrony środowiska w rozmowie z Maciejem Stefańskim -  Prezesem Zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu.

18/01/2021

Spotkanie Prezesa WFOŚiGW w Opolu Macieja Stefańskiego z Panią Poseł Violettą Porowską.

15/01/2021

Wojewódzkich Funduszy Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej wsparło szpitale w zakresie zapobiegania i zwalczania COVID-19

15/01/2021

Życzenia Bożonarodzeniowe Prezesa WFOŚiGW w Opolu Macieja Stefańskiego. Wesołych Świąt !

23/12/2020
Ponad 600 wniosków złożonych na łączną kwotę około 2 mln 800 tys. zł !
Dzięki pierwszej edycji Programu „Moja Woda” w województwie opolskim powstaną zbiorniki retencyjne, które pozwolą zaoszczędzić prawie 52 tysiące metrów sześciennych wody rocznie !
10/11/2020
Przypominamy o kończącym się naborze wniosków do programu #MojaWoda!
30 października 2020 r. to ostateczny termin dostarczenia wersji papierowej wniosków do programu #MojaWoda
29/10/2020
Licznik odwiedzin:
449909