A A A
A A A
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska
i Gospodarki Wodnej w Opolu
Do tej pory przeznaczyliśmy
na ochronę środowiska:
2 088 972 008
 • Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu informuje o przedłużeniu naboru wniosków na dofinansowanie zadań w ramach „Ogólnopolskiego programu regeneracji środowiskowej gleb poprzez ich wapnowanie” na rok 2022!

 • Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia w imieniu całego zespołu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu składam życzenia szczęścia oraz wspaniałych chwil w rodzinnym gronie. Natomiast nowy 2022 rok niech będzie czasem pokoju oraz realizacji osobistych i zawodowych marzeń.

 • Od 1 stycznia 2022 r. wycofanie dotacji na kotły węglowe w „Czystym Powietrzu”

 • "Ekologiczne patrole opolskiej Policji" na rok 2022

 • Do tej pory prawie dwa tysiące gmin przystąpiło do programu „Czyste Powietrze” decydując się m.in. na utworzenie i prowadzenie punktów konsultacyjno-informacyjnych.

 • Dzięki umowie zawartej między Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu a Komendą Wojewódzką Policji projekt „Ekologiczne patrole opolskiej Policji 2021” otrzymał dofinansowanie w kwocie 480 tys. złotych

 • Podsumowanie działań na rzecz ochrony środowiska w rozmowie z Maciejem Stefańskim -  Prezesem Zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu.

 • Szanowni Państwo,

  Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu informuje, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce...

 • „Ochrona środowiska to nasza misja, którą będziemy kontynuować” – rozmowa z Maciejem Stefańskim – Prezesem Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu.

Aktualności

OGŁOSZENIE O NABORZE WNIOSKÓW

DLA BENEFICJENTÓW UPRAWNIONYCH DO NAJWYŻSZEGO POZIOMU DOFINANSOWANIA

W RAMACH CZĘŚCI 3 PROGRAMU PRIORYTETOWEGO „CZYSTE POWIETRZE”

ORAZ O ZMIANIE PROGRAMU PRIORYTETOWEGO „CZYSTE POWIETRZE” W ZAKRESIE CZĘŚCI 1 I CZĘŚCI 2.

 

24/01/2022

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu informuje o przedłużeniu naboru wniosków na dofinansowanie zadań w ramach „Ogólnopolskiego programu regeneracji środowiskowej gleb poprzez ich wapnowanie” na rok 2022!

13/01/2022

Szanowni Państwo,

Informujemy, że w dniu 7 stycznia 2022 r. Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu będzie nieczynny.

Za wszelkie niedogodności przepraszamy.

04/01/2022

Wprowadzenie nowej części programu „Czyste Powietrze” dla beneficjentów uprawnionych do najwyższego poziomu dofinansowania podzielono na dwie fazy.

29/12/2021

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia

w imieniu całego zespołu

Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu

składam życzenia szczęścia oraz wspaniałych chwil w rodzinnym gronie.

Natomiast nowy 2022 rok niech będzie czasem pokoju oraz realizacji osobistych

i zawodowych marzeń

 z poważaniem

Maciej Stefański

Prezes Zarządu

 

Opole, grudzień 2021

23/12/2021
20/12/2021
Licznik odwiedzin:
587951